Obrazy energetyczne – terapia poprzez pozytywne wibracje

obraz energetyczny

Bioenergoterapia ma już ugruntowaną pozycję w leczeniu i wspomaganiu terapii w sferze psychiki ludzkiej. Wśród metod pozytywnego oddziaływania na różne zaburzenia równowagi, a czasem po prostu obniżenia nastroju i stanów depresyjnych, stosuje się obecnie obrazy energetyczne jako indywidualne narzędzia leczenia. Cieszą się one rosnącą popularnością, ponieważ są domową kontynuacją terapii.

W jaki sposób powstają obrazy energetyczne?

Są malowane jako odpowiedź na indywidualną potrzebę konkretnej osoby, która odbiera taką pozytywną energię, jakiej brakuje w jej życiu. Swoją formą i zastosowanymi barwami nie odnoszą się do konkretnych wizerunków, są raczej efektem improwizacji i zewnętrznych wizji oraz impulsów. Twórcy, którzy malują obrazy energetyczne, podczas pracy wyłączają swój umysł, aby zostać pośrednikiem w zaspokojeniu potrzeb osoby, dla której tworzą.

Obrazy energetyczne jako terapia

Codzienny kontakt z obrazem energetycznym, znacznie poprawia stan psychiki, ponieważ otrzymuje się od malowidła dawkę pozytywnej, żywej energii. Przebywanie z obrazem daje impuls do wejrzenia w siebie, do medytacji oraz daje początek samoregeneracji energetycznej, koniecznej do osiągnięcia spokoju i równowagi psychicznej. Przepływ pozytywnej energii pobudza mądrość, ciepło, a człowiek uczy się patrzeć sercem i wrażliwością.

Bioenergoterapia poprzez obrazy energetyczne wspomaga chęć wyjścia ze stagnacji, zmiany nastawienia do życia na pozytywny, a także zapoczątkowania wewnętrznej przemiany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *